.

.

New
Taktički oklopni oklopni patch kabel SC-LC UPC SM 2 jezgre TPU 100-500m

Taktički oklopni oklopni patch kabel SC-LC UPC SM 2 jezgre TPU 100-500m

HRK 1596.00

Iznos
U trgovini.

Taktički oklopni oklopni patch kabel SC-LC UPC SM 2 jezgre TPU 100-500m

Parametri proizvoda

Robna marka:
GoodFtth
Tip konektora:
Hibridni
Veličina:
5 mm
Tip vlakna:
Single Mode
Kompatibilno:
Huawei
Broj modela:
WN-TP-PA-SCU-LCU-SM-2F5-100T500
Kabel boja jakne:
Crna
Vanjski plašt kabela:
TPU
Novo

To se sviđa i kupcima